[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره کنفرانس::
سازمان کنفرانس::
تاریخ های مهم::
هزینه های ثبت نام::
فرم ثبت نام::
اخبار و اطلاعیه ها::
زمان بندی کنفرانس::
سخنرانان مدعو::
فراخوان::
راهنمای نگارش مقاله::
راهنمای ارسال مقاله::
راهنمای تهیه پوستر::
راهنمای الگوی پوستر::
کارگاه آموزشی ::
هتل::
آرم دانشگاه و کنفرانس::
مسیر دسترسی به کنفرانس::
تماس با ما::
::
برگزارکنندگان و حامیان

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE


AWT IMAGE


AWT IMAGE


AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: فراخوان ::
 | تاریخ ارسال: 1393/9/26 | 

  به نام خدا

  دومین کنفرانس ملی زئولیت ایران با هدف تعامل بین پژوهشگران و دانشمندان این حوزه علمی در  6 و 7 خرداد ماه سال 1394 (27 و 28 می 2015) به میزبانی دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

  هدف از برگزاری این گردهمایی معرفی پیشرفت‌ها و دستاوردهای پژوهشی در حوزه زئولیت و تقویت همکاری متخصصان داخلی در زمینه این علم است. در این گردهمایی در نظر است بین استادان، پژوهشگران، صنعتگران، دانشجویان ارشد و دکتری و سایر علاقمندان در شاخه زئولیت نوعی تعامل و تبادل نظر صورت گرفته و در مجموع این افراد بتوانند در حوزه تخصصی خویش اطلاعات و تجارب ارزنده­ای به دست آورند.

  

  محورهای مورد بحث در این کنفرانس به قرار زیر است:

  • نانو زئولیت‌ها

  • کاتالیزگر

  • جذب سطحی و غربال مولکولی

  • تعویض یون

  • شیمی میزبان و مهمان

  • مواد نانو متخلخل

  • چارچوب­های فلز- آلی

  • محیط زیست

  • زئولیت‌های طبیعی

  

  یادآور می شود که دانشجویان و پژوهشگران رشته‌های مرتبط فرصت دارند چکیده جامع مقالات خود را به زبان انگلیسی تا 30 اردیبهشت‌ماه سال 1394  فقط از طریق پست الکترونیکی و مطابق با قالب ارایه شده ارسال کنند. نتایج داوری تا 20 اردیبهشت ماه 1394 اعلام خواهد شد و آخرین مهلت ثبت نام 30 اردیبهشت 94 است. علاقمندان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ثبت‌‌نام دومین کنفرانس ملی زئولیت ایران، به وبگاه کنفرانس به نشانی http://2inzc2015.iust.ac.ir مراجعه کنند.

  نکته های مهم: مقالات پذیرفته شده در صورتی در کنفرانس ارایه خواهد شد که ارایه دهنده مقاله فایل اسکن شده رسید بانکی پرداخت تمام هزینه ثبت نام (شامل لوح فشرده، پذیرایی، غذا ) را تا 30 اردیبهشت از طریق پست الکترونیکی کنفرانس 2inzc2015@iust.ac.ir به دبیرخانه ارسال کرده باشد. خواهشمند است بر روی فیش بانکی ارسالی حتما کد مقاله ذکر شود همچنین افراد باید در روز برگزاری کنفرانس اصل رسید بانکی را همراه خود داشته باشند و به قسمت پذیرش تحویل دهند. رسید چاپی پرداخت هزینه ها به ثبت نام کنندگان در روزهای برگزاری ارایه خواهد شد. 

  ارسال چکیده جامع مقاله: محتوای مقاله باید پژوهشی و حاصل تحقیقات افراد باشد. مقاله باید ساختار کامل یک مقاله علمی-پژوهشی را داشته و در زمینه های محور کنفرانس حاوی نوعی نوآوری و مطلب نوین باشد. مقاله پیش از این در جای دیگری ارایه و چاپ نشده باشد.

  جزییات تنظیم مقاله در قالبی که در سایت کنفرانس قرار داده شده، آمده است. این قالب در فرمت Word بوده و تمام اطلاعات لازم را در خود دارد و در دو صفحه تهیه شود. پس از وارد نمودن، آن را به صورت pdf ذخیره کرده و فایل های Word و pdf را ارسال نمایید. مقالاتی که طبق قالب تهیه نشده باشد، داوری نخواهند شد. ارسال مقاله فقط از طریق پست الکترونیکی کنفرانس و مطابق با قالب ارایه شده باشد. مسئولیت مطالب هر مقاله تنها به عهده نویسنده یا نویسندگان آن است. در بخش موضوعی ایمیل، حتما محور کنفرانس را ذکر نمایید.

  پس از بررسی چکیده جامع توسط اعضای کمیته علمی کنفرانس در صورت پذیرش به صورت سخنرانی یا پوستر ارایه خواهد شد که در هر دو حالت ارزش علمی آن یکسان است. نتیجه ارزیابی مقاله تنها به شخص مسئول مکاتبات اطلاع رسانی خواهد شد. هر نفر تنها در سه مقاله می تواند مسئول مکاتبات باشد. هریک از ارائه دهندگان مقالات می تواند با یک ثبت نام، دو مقاله ارسال و ارائه نماید و برای مقاله سوم نیز تخفیف 70 % هزینه ثبت نام درنظر گرفته شده است. 

  هزینه ثبت نام در کنفرانس: تمام هزینه ها در جدول داده شده است. هزینه ها باید به شماره حسابی که اعلام خواهد شد از راه مراجعه به یکی از شعب بانک پرداخت شود و اصل رسید بانکی در روز کنفرانس در هنگام پذیرش دریافت خواهد شد.

  افراد شرکت کننده

  هزینه ثبت نام

  استادان و شرکت کنندگان دیگر

  2500000ریال (بدون تاخیر)

  دانشجویان ارشد و دکتری

  1500000 ریال (بدون تاخیر)

  

  ثبت نام با تاخیر مبلغ پانصد هزار ریال به هزینه های ذکر شده، اضافه خواهد شد. برای دانشجویان محترم، ارایه فایل اسکن کارت معتبر دانشجویی ضروری است که از طریق پست الکترونیکی کنفرانس باید ارسال شود .

  

  جدول زمان بندی کنفرانس ملی زئولیت ایران 1393

پایان ارسال چکیده جامع

30/01/94   ( تمدید 10/2/94)

اعلام نتایج داوری

20/02/94

پایان ثبت نام

 30/02/94

شروع کنفرانس

 06/03/94

محل برگزاری سمینار

تهران- دانشگاه علم و صنعت ایران مجتمع امام خمینی (ره)

  

  نشانی محل برگزاری سمینار: تهران، خ هنگام، خ دانشگاه، درب اصلی دانشگاه علم و صنعت ایران، مجتمع امام خمینی

  نشانی دبیرخانه سمینار: تهران، خ هنگام، خ فرجام، خ شهید حیدرخانی، خ شهید ملک لو، درب جنوبی دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده شیمی

  تماس با دبیرخانه:

  تلفن: 77240359 – 021 نمابر: 77491204 – 021

تلفن همراه :

 09106802795

  وبگاه : http://2inzc2015.iust.ac.ir

  پست الکترونیک : 2inzc2015@iust.ac.ir

دفعات مشاهده: 4286 بار   |   دفعات چاپ: 770 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 1 بار   |   0 نظر
::
تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام - خیابان دانشگاه - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده شیمی
Persian site map - English site map - Created in 0.21 seconds with 41 queries by YEKTAWEB 4657